Suplování:   Čtvrtek 14.6.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3.A

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

     

3.B

OP

OP

OP

OP

OP

OP

OP

     

4.A

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

4.B

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

4.ZL

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Gazurová Daria

   

..

             

Hánová Iva

   

-

Bam

Bam

Bam

-

     

Brych Jana

-

-

-

-

-

Kov

Kov

..

..

-

Brzósková Lucie

 

-

..

             

Pinkasová Ivana

-

Hof

-

-

-

-

-

-

-

-

Delongová Karin

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Mazurková Darina

-

..

..

Gaz

Juř

Mat

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Babiánková Zuzana

0.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

1.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

2.hod

navíc

SOM

1.A (sk2)

(26)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

6.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN1)

 

Vyřazená třída

Bambušková Věra

2.hod

změna

PSK

2.A

(107)

 
 

3.hod

spojeno

OSE

2.A (OSE2)

(314)

 
 

4.hod

spojeno

OSE

2.A (OSE2)

(314)

 
 

5a.hod

spojeno

OSE

2.A (OSE2)

(314)

 

Brzósková Petra

1.hod

odpadá

CHE

4.ZL

 

Vyřazená třída

 

5b.hod

odpadá

BI

4.ZL

 

Vyřazená třída

Farana Wieslaw

3.hod

změna

FYZ

2.ZL

(205)

 

Feberová Jana

3.hod

přesun <<

MAT

1.B

(203)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

MAT

1.B

 

na 3.hod

Gazurová Daria

0.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

1.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

supl.

OP

3.ZL

(207)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN1)

 

Vyřazená třída

 

6.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN1)

 

Vyřazená třída

Hoferková Gabriela

1.hod

supl.

IKT

3.ZL (sk2)

(24)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Odborná praxe

 

5a.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Odborná praxe

Juřenová Eva

0.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

1.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

2.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

6.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN3)

 

Vyřazená třída

Kotyzová Monika

6.hod

odpadá

OSE

3.A (OSE2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OSE

3.A (OSE2)

 

zrušeno

Koutová Eva

2.hod

odpadá

AJ

4.ZL (sk1)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

AJ

3.B (sk1)

 

Odborná praxe

Kovalovská Pavla

0.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

1.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

2.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

6.hod

odpadá

OSN

4.B (OSN2)

 

Vyřazená třída

Lipusová Denisa

1.hod

odpadá

AJ

3.A (sk2)

 

Odborná praxe

Matějková Nina

0.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

1.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

2.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

 

6.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN3)

 

Vyřazená třída

Montagová Kateřina

4.hod

odpadá

OBN

4.ZL

 

Vyřazená třída

 

8.hod

odpadá

AJ

3.A (sk1)

 

zrušeno

Mrózková Jana

1.hod

změna

CJL

2.A

(103)

 
 

7.hod

odpadá

CJL

4.ZL

 

Vyřazená třída

Opiołová Alexandra

3.hod

odpadá

PNE

3.A (sk1)

 

Odborná praxe

 

4.hod

odpadá

PNE

3.B (sk2)

 

Odborná praxe

 

5a.hod

odpadá

PNE

3.B (sk1)

 

Odborná praxe

 

6.hod

změna

PNE

1.B (sk1)

(107)

 
 

8.hod

odpadá

PNE

3.A (sk2)

 

zrušeno

Orságová Martina

0.hod

odpadá

EKO

3.B

 

Odborná praxe

 

2.hod

navíc

SOM

1.A (sk1)

(24)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

SOM

1.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PSK

3.A (sk2)

 

Odborná praxe

 

4.hod

odpadá

EKO

3.A

 

Odborná praxe

 

6.hod

odpadá

EKO

4.ZL

 

Vyřazená třída

Brzósková Lucie

3.hod

přesun >>

CJL

1.B

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

CJL

1.B

(203)

z 3.hod

Polášek Jan

1.hod

odpadá

TEV

3.A (sk1)

 

Odborná praxe

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (sk1)

 

Odborná praxe

 

6.hod

odpadá

TEV

3.B (sk1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

3.B (sk1)

 

zrušeno

Pšenička Tomáš

2.hod

odpadá

AJ

4.ZL (sk2)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

odpadá

AJ

4.ZL (sk2)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

AJ

3.B (sk2)

 

Odborná praxe

Sikorová Radomíra

0.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

1.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

2.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

3.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

4.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

5a.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

 

6.hod

odpadá

OSN

4.A (OSN2)

 

Vyřazená třída

Šářec Petr

6.hod

odpadá

TEV

3.B (sk2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

3.B (sk2)

 

zrušeno

Štípková Blanka

1.hod

odpadá

OSE

3.B (OSE2)

 

Odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OSE

3.B (OSE2)

 

Odborná praxe

Uhrová Jana

3.hod

odpadá

NJ

4.ZL (sk1)

 

Vyřazená třída

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

SOM

sk2

(26)

navíc

Babiánková Zuzana

 
 

2.hod

SOM

sk1

(24)

navíc

Orságová Martina

 
 

2.hod

SOM

   

odpadá

 

(Ors)

1.B

3.hod

MAT

 

(203)

přesun <<

Feberová Jana

z 4.hod

 

3.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

CJL

 

(203)

přesun <<

Brzósková Lucie

z 3.hod

 

4.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

PNE

sk1

(107)

změna

Opiołová Alexandra

 

2.A

1.hod

CJL

 

(103)

změna

Mrózková Jana

 
 

2.hod

PSK

 

(107)

změna

Bambušková Věra

 
 

3.hod

OSE

OSE2

(314)

spojí

Bambušková Věra

(Han)

 

4.hod

OSE

OSE2

(314)

spojí

Bambušková Věra

(Han)

 

5a.hod

OSE

OSE2

(314)

spojí

Bambušková Věra

(Han)

2.ZL

3.hod

FYZ

 

(205)

změna

Farana Wieslaw

 

3.A

6.hod

OSE

OSE1

 

odpadá

 

(Bry)

 

6.hod

OSE

OSE2

 

odpadá

 

(Kot)

 

7.hod

OSE

OSE1

 

odpadá

 

(Bry)

 

7.hod

OSE

OSE2

 

odpadá

 

(Kot)

 

8.hod

PNE

sk2

 

odpadá

 

(Opi)

 

8.hod

AJ

sk1

 

odpadá

 

(Mon)

 

0.- 5b. hod Odborná praxe

3.B

6.hod

TEV

sk2

 

odpadá

 

(Šář)

 

6.hod

TEV

sk1

 

odpadá

 

(Pol)

 

7.hod

TEV

sk2

 

odpadá

 

(Šář)

 

7.hod

TEV

sk1

 

odpadá

 

(Pol)

 

0.- 5b. hod Odborná praxe

3.ZL

1.hod

IKT

sk2

(24)

supluje

Hoferková Gabriela

(Pin)

 

3.hod

OP

 

(207)

supluje

Gazurová Daria

(Mzk)

4.A

0.- 8. hod Vyřazená třída

4.B

0.- 8. hod Vyřazená třída

4.ZL

0.- 8. hod Vyřazená třída

 

Zpracováno v systému Bakaláři