Jídelna

Aktuální informace o stravování naleznete na webových stránkách Střední školy techniky a služeb, která je naším dodavatelem obědů.

Přihlášky a odhlášky obědů je možné zajišťovat jen přes internet a chytré telefony. Je možné zadat objednávku na celý měsíc předem, vždy bude  zadán oběd označený pod č. 1. Pokud máte zájem o oběd č. 2, je nutno zaškrtnout do 11:00 hod. den předem.   Přihlásit nebo odhlásit oběd, popř. změnu jídla  je možné nejpozději den předem, a to do 11:00 hod.

Neodhlášené obědy: nárok na dotovaný oběd má žák jen první den nemoci, další dny musí doplatit částku dotovanou státem 54,– Kč (tj. rozdíl mezi plnou cenou oběda 89,- Kč a částkou 35,- Kč, kterou platí žák za oběd).

Strava je vždy přihlášena na celý měsíc jen u žáků, kteří mají v pořádku přihlášku. Žák si musí odhlásit obědy na dny, kdy je na praxi v nemocnici, pokud se nechce stravovat nebo je nemocen.

Přihlášky příp. odhlášky obědů:
www. strava.cz
jídelna č. 3007

Uživatelské jméno: příjmení a jméno: dohromady bez diakritiky – malá písmena, jsou rozlišovány malé a velké znaky např.: novakjan

Heslo:  6místný údaj = datum a rok narození ve tvaru: ddmmrrrr    vzor: 05071995

Objednávky: Zatržená strava (zelená fajfka) znamená objednaný oběd, nezatržená strava – nebude oběd

Zatržená strava (zelená fajfka) znamená objednaný oběd, nezatržená strava – nebude oběd


Bufet

Provoz bufetu během školního roku:  6:30 – 11:55 hod., 12:10 – 13:00 hod.